Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Bağış
Bireysel Bağış
Kurumsal Bağış
Adım Adım
Başka Nasıl Destek Verebilirim?
Ürün ve Hediyeliklerimiz
Destekçilerimiz
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Kullanılmış Kağıt
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

TEMA Vakfı olarak 1992 yılından beri erozyonla mücadele ve doğal varlıkların korunmasına yönelik farkındalık yaratılması, ağaçlandırma kampanyaları ve savunuculuk alanlarında çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmaları, destekçilerimiz ve gönüllülerimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Doğal varlıklarımızdan elde edilen kağıtların sürdürülebilir bir şekilde kullanılabilmesi için geri dönüşüm konusunun önemi malumunuzdur. Kağıt arşivlerinin geri dönüştürülebilmesi için Vakfımıza bağışlanması ayrı bir önem taşımaktadır.

Kullanılmış kağıt bağışlarınızı sadece İstanbul ve İzmir illerinde arşiv bazında ve/veya sadece bu illerde min 300 kg olduğu durumda toplatıp değerlendirebiliyoruz.

Kullanılmış kağıt toplama kutularının temini Vakfımız tarafından yapılmamaktadır.   

Kullanılmış kağıt bağışı ile ilgili ayrıntılar ve diğer illerdeki uygulamalar için TEMA Vakfı İdari İşler Bölümü, 0212 283 78 16 (Dahili 199) ve 0541 283 78 17 numaralı telefonlardan veya alp.akgullu@tema.org.tr adresinden Alp AKGÜLLÜ  ile iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93