Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Bağış
Bireysel Bağış
Kurumsal Bağış
Adım Adım
Başka Nasıl Destek Verebilirim?
Ürün ve Hediyeliklerimiz
Destekçilerimiz
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Hatıra Ormanı Oluşturma
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
 

 
Ağaçlandırma çalışmalarımızı yürüttüğümüz sahalarda yapacağınız fidan bağışlarınız ile hatıra ormanı oluşturabilir, kurumunuzun adının doğada yaşamasını sağlayabilirsiniz.
 
TEMA Vakfı olarak Hatıra Ormanı çalışmalarımızı, Orman Genel Müdürlüğü'nün o yıl için ağaçlandırma programına aldığı sahalarda yürütüyoruz.
 
Kurumunuz adına Hatıra Ormanı oluşturulabilmesi için, sahaya en az 10.000 adet fidan bağışı yapılması gerekmektedir. Fidan dikiminin ardından sahaya kurumunuzun isim ve logosunun bulunduğu bir tabela dikilmektedir.
 
Ayrıca 'TEMA Vakfı Umut Ormanları' için fidan bağışlamak isterseniz;
- 3.000 - 4.999 adete kadar olan fidan bağışlarınızda kurumunuza özel Bağış Belgesi,
- 5.000 - 9.999 adete kadar olan fidan bağışlarınızda kurumunuza özel Ağaç Plaket takdim edilmektedir.
 
Fidan birim bedeli 10 TL'dir.
 
Hatıra Ormanı ve Umut Ormanı çalışmalarımızda, üzerinde kurumunuzun logosunun bulunduğu ve isminin yazılı olduğu fidan sertifikası düzenliyoruz.
Talebiniz doğrultusunda her bir fidan için ayrı sertifika düzenlenebilmektedir. Elektronik sertifika taleplerinde her bir e-sertifika bedeli 1 TL'dir. Basılı sertifika taleplerinde; 3.000 adete kadar, her bir basılı sertifika bedeli 3 TL, 3.000 adet ve üzerinde her bir basılı sertifika bedeli 2 TL'dir.
 
Hatıra Ormanı ve Umut Ormanı için yapılan bağışlarda, kurumların talep etmesi halinde 'Bağış Belgesi' ve 'Ağaç Plaket' takdimleri bir tören düzenlenerek gerçekleştirilebilir.
 
Bireysel Hatıra Ormanı oluşturulabilmesi için, sahaya en az 2.000 adet fidan bağışı yapılması gerekmektedir. Fidan birim bedeli 10 TL'dir.
 
Bireysel ve Kurumsal Hatıra Ormanı taleplerinizle ilgili detaylı bilgi almak için hatiraormani@tema.org.tr mail adresi ile irtibata geçiniz.
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93