Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Lütfen Online Bağış için Tıklayınız >>>
Lütfen Gönüllü Olmak için Tıklayınız >>>
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Basın Açıklamaları Bizden Haberler İşbirliklerimiz Takvim
Tüm Basın Açıklamaları için Tıklayınız >>>
Yavru TEMA’lar ulusal şenlikte buluştu 20.05.2015
Yavru TEMA Şenliği 13 - 15 Mayıs tarihleri arasında Yalova Esenköy Milli Eğitim Bakanlığı Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’nın katılımıyla gerçekleşti
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllüleri Uşak'ta buluştu 17.05.2015
TEMA Vakfı, Uşak Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 16 Mayıs Cumartesi günü Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Bina Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi.
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllüleri Şanlıurfa'da buluştu 02.05.2015
TEMA Vakfı, Şanlıurfa Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 2 Mayıs Cumartesi günü Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenledi.
Detaylar...
TEMA Vakfı gönüllüleriyle Tokat'ta bir araya geldi 18.04.2015
Gönüllülük odaklı bir halk hareketi olan TEMA Vakfı, Tokat Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 18 Nisan Cumartesi günü 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda düzenledi.
Detaylar...
TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç: “GÖNÜLLÜLERİMİZ VE BAĞIŞÇILARIMIZA HESAP VERMEYİ ÖN KOŞUL SAYIYORUZ” 17.04.2015
Erozyon ve doğal varlıkları koruma adına mücadele eden TEMA Vakfı’nın, kuruluşunun 22. yılında düzenlenen ‘Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı’na gönüllüler ve bağışçıların yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimleri de katıldı.
Detaylar...
TEMA Vakfı Eskişehir'de 21 ilden gelen gönüllüleriyle buluştu 28.03.2015
Gönüllülük odaklı bir halk hareketi olan TEMA Vakfı, Eskişehir Bölgesel Gönüllü Toplantısı'nı 28 Mart Cumartesi günü Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi.
Detaylar...
25-27 Mart Safranbolu İklim Değişikliği Konferansı: Türkiye, iklim değişikliğiyle mücadelede bölgesel liderlik yapabilecek mi? 26.03.2015
Safranbolu 25-27 Mart tarihlerinde Türkiye'nin de kurucuları arasında bulunduğu Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) tarafından düzenlenen İklim Değişikliği Konferansı’na ev sahipliği yapıyor.
Detaylar...
Dünyadaki şehirlerin suyunun yüzde 63'ü ormanlardan geliyor 20.03.2015
TEMA Vakfı, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası ile 22 Mart Dünya Su Günü'nü Türkiye'nin çeşitli noktalarında gerçekleştireceği etkinliklerle kutluyor.
Detaylar...
Genç TEMA'lar Antalya'da Dünyayı Kurtaran Adım için buluştu 20.03.2015
TEMA Vakfı'nın genç ve dinamik gönüllü örgütlenmesi Genç TEMA'lar Antalya'da gerçekleşen koordinasyon toplantısında bir araya geldi. Genç TEMA gönüllüleri Dünyayı Kurtaran Adım Projesi kapsamında gerçekleştirdikleri çalışmaları değerlendirdi.
Detaylar...
Sezen Aksu, Aysel Gürel adını hatıra ormanı ile yaşatacak 16.03.2015
Türkiye'nin önde gelen ve değerli sanatçılarından Sezen Aksu, 2008 yılında hayatını kaybeden söz yazarı Aysel Gürel anısına TEMA Vakfı aracılığıyla Balıkesir Kepsut’ta 5 bin fidanlık bir hatıra ormanı kurdu.
Detaylar...
Lütfen Avrasya Koşusu Bağışları için Tıklayınız >>>
Lütfen Video ve Resim Galeri için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Lütfen Yeşil Dalga Programı için Tıklayınız >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Çayır Çimen Sokak Emlak Kredi Blokları A-2 Blok Kat:2 Daire:8 34330
Levent-İstanbul

Tel: 0 (212) 283 78 16 | Fax: 0 (212) 281 11 32