Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Lütfen Online Bağış için Tıklayınız >>>
Lütfen Gönüllü Olmak için Tıklayınız >>>
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Basın Açıklamaları Bizden Haberler İşbirliklerimiz Takvim
Tüm Basın Açıklamaları için Tıklayınız >>>
TEMA Vakfı, insan kaynaklarına Baltaş Grubu ile yön veriyor 05.02.2015
TEMA Vakfı, yönetim, eğitim ve danışmanlık konusunda faaliyet gösteren Baltaş Grubu'nun gönüllü desteği ile insan kaynakları yönetimi konusundaki çalışmalarına yeni bir boyut kazandırıyor
Detaylar...
“Dünyanın Durumu: Sürdürülebilirlik için Yönetişim” kitapçılarda 22.01.2015
TEMA Vakfı ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları iş birliğinde yayımlanan Dünyanın Durumu serisi bu yıl “Sürdürülebilirlik İçin Yönetişim” konusuyla okuyucularla buluşuyor. Serinin yeni yayını İş Kültür Yayınları'nın satış noktalarından, büyük kitapçılardan ve internet üzerinden temin edilebiliyor.
Detaylar...
TEMA Vakfı kömürsüz ömür diyor 29.12.2014
Konya (Karapınar) - Karaman (Akçaşehir) linyit havzasında kömür madenciliği yapılması ve elde edilen kömürün kullanılacağı bir termik santralin hayata geçirilmesi planlanıyor. TEMA Vakfı, TEMA Karaman Temsilciliği, Karaman Çevre Gönüllüleri (KAÇEG), Karaman’da kömür madenciliği ve olası termik santralin zararlarını kamuoyuna anlatmaya yönelik çeşitli faaliyetler yürütüyor.
Detaylar...
TEMA Vakfı’ndan dostlarınız için doğa dostu bir armağan 12.12.2014
TEMA Vakfı, yılbaşı armağanı için özel bir seçenek sunuyor. Gerek bireyler gerek kurumlar için tasarımlanmış bu değerli armağan, hem yeni yıl dileklerinizi iletecek; hem yaşanabilir bir dünya için atılan küçük adımların önemini yıl boyunca anımsatacak bir yılbaşı ağacı.
Detaylar...
22 Yıldır Toprağı Korumak İçin Gönüllüyüz 04.12.2014
5 Aralık bu yıl hem Dünya Gönüllüler Günü hem de Dünya Toprak Günü olarak kutlanıyor. Kurulduğu günden bu yana toprağı korumak için çalışmalar yürüten TEMA Vakfı, herkesi 5 Aralık'ta Dünya Gönüllüler Günü ve Dünya Toprak Günü'nü bir arada kutlamaya davet ediyor.
Detaylar...
TEMA VAKFI AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ AÇIKLAMASI 02.12.2014
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı “Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS)” için hazırlanan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporunun onaylandığını 01.12.2014 tarihinde bakanlığın web sitesinden basın açıklaması olarak duyurmuştur. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada ifade edildiği gibi TEMA Vakfı sürece "katkı" sağlamamıştır.
Detaylar...
Kuraklık 4 milyar hektardan fazla alanı ve 1,4 milyar insanın hayatını tehdit ediyor. 19.11.2014
TEMA Vakfı her yıl düzenlediği Erozyonla Mücadele Haftası etkinlikleriyle erozyonla mücadelenin, ağaçlandırmanın ve doğal varlıkları korumanın öneminin altını çiziyor.
Detaylar...
Sürdürülebilir Bir Gelecek için Aile Çiftçiliği 16.10.2014
Birleşmiş Milletler tarafından 2014'ün teması “Uluslararası Aile Çiftçiliği Yılı” olarak belirlendi. 16 Ekim Dünya Gıda Günü’nde, aile çiftçiliği kapsamında gıda güvencesi, tarımın yeniden ivme kazanması, sağlıklı bireyler yetişmesi ve yerel ekonominin canlanması konuları ön plana çıkarılıyor.
Detaylar...
Toprağımız Akıp Gitmesin 02.10.2014
Son dönemde yaşanan seller, önemli miktarda verimli üst toprak kaybına neden olmaktadır. Ülkemiz her yıl ortalama 1 mm, 10 yılda ise 1 cm toprak kaybetmektedir.
Detaylar...
Hükümet Liderleri İklim Zirvesi için New York’da buluşuyor, Halk ise sokağa çıkıyor! 19.09.2014
İklim Ağı 20-21 Eylül’de Türkiye’de gerçekleştirilecek iklim etkinliklerine herkesi davet ediyor, 23 Eylül’de New York’ta gerçekleştirilecek İklim Zirvesi’nden beklentilerini açıklıyor.
Detaylar...
Lütfen Avrasya Koşusu Bağışları için Tıklayınız >>>
Lütfen Video ve Resim Galeri için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Lütfen Yeşil Dalga Programı için Tıklayınız >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Çayır Çimen Sokak Emlak Kredi Blokları A-2 Blok Kat:2 Daire:8 34330
Levent-İstanbul

Tel: 0 (212) 283 78 16 | Fax: 0 (212) 281 11 32