Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Bizden Haberler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
<<< Önceki   1  2  3
Nükleerden uzak durmamız için 8 neden
Akkuyu NGS (nükleer güç santrali) ekosisteme vereceği zararın yanında, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Rusya Federasyonu Hükümeti arasında imzalanan anlaşma, Türkiye’nin aleyhine.
Detaylar...
Mali işler yetkilileri TEMA Vakfı'nda buluştu
15 saygın STK'nın bir araya gelerek oluşturduğu STK-Mali İşler İş Birliği Platformu ilk toplantısını 11 farklı STK temsilcisinin katılımıyla TEMA Vakfı Genel Merkezi'nde gerçekleştirdi.
Detaylar...
TEMA Yerel Yönetimler Programı Gaziantep’te gerçekleştirildi
“TEMA Yerel Yönetimler Programı” TEMA Vakfı ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 30 Ocak Pazartesi günü Gaziantep Ekolojik Binası’nda gerçekleştirildi.
Detaylar...
Ortak mirasımız Belgrad Ormanı'na sahip çıkalım
Orman alanları, çeşitli bitki ve hayvan türlerine ev sahipliği yapan doğal alanlardır. İstanbul'un kuzeyindeki orman alanları da, bölgenin yaban hayatı ve biyolojik çeşitliliği açısından son derece önemlidir.
Detaylar...
Marakeş Zirvesi’nin ardından
Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi 7-19 Kasım 2016 tarihlerinde Marakeş’te gerçekleşti
Detaylar...
Gözümüz Marekeş'teki İklim Zirvesinde
Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Sözleşmesi'nin 22. Taraflar Toplantısı (COP 22) bu yıl 7-18 Kasım tarihleri arasında Fas’ın tarihi Marakeş kentinde yapılıyor.
Detaylar...
ENV.net projemizin kapanış konferansı Makedonya’da yapıldı
Batı Balkanlar ve Türkiye'de ENV.net: AB entegrasyonu için çevre reformlarına vatandaş katılımı projemizin kapanış konferansı Makedonya’nın Struga kentinde 20-22 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleşti.
Detaylar...
<<< Önceki   1  2  3
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93