Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Bizden Haberler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
<<< Önceki   1  2  3 Sonraki >>>
TEMA Vakfı-EEB yuvarlak masa toplantısı yapıldı
TEMA Vakfı'nın da üyesi olduğu EEB'nin (Avrupa Çevre Bürosu) ve çevre STK'ların katılımıyla bir yuvarlak masa toplantısı gerçekleşti
Detaylar...
Danıştay'dan Kazdağlarını koruyan karar
Danıştay, Çanakkale Kirazlı Köyü'nde faaliyete geçirilmek istenen altın madeni aleyhinde bir karar verdi.
Detaylar...
Doğaya katkılarından dolayı Vakıfbank'a teşekkür ettik
Düzenli bağışçımız olarak ormanlar oluşturan ve 2017 yılında 50.000 fidan bağışında bulunarak Çanakkale Gürece’de bir hatıra ormanı daha yeşerten Vakıfbank'a doğaya sunduğu katkılar için teşekkür ettik.
Detaylar...
TEMA Çevre Politikaları ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'ne ekip arkadaşları arıyoruz!
Çevre Politikaları ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde çevre ve iklim konuları alanında özellikle kömür karşıtı savunuculuk çalışmalarına destek vermek üzere ekip arkadaşı arıyoruz.
Detaylar...
İklim toprağı, toprak da iklimi değiştirir
UNFCCC COP23 sırasında, önceki senelere oranla, kardeş sözleşmesi UNCCD’nin ve toprak ile gıda güvenliği konularının daha fazla gündeme geldiğini gördük.
Detaylar...
Toprağın Kadınları'nın seçici kurulundayız
TEMA Vakfı, Yves Rocher Vakfı tarafından çevre koruma konusunda mücadele yürüten kadınları desteklemek için gerçekleştirilen Toprağın Kadınları yarışmasının seçici kurulunda yer alacak.
Detaylar...
TEMA Gönüllüleri Saha Koordinasyon Toplantısı’nda buluştu
TEMA Vakfı Saha Koordinasyon Toplantısı “TEMA 25 Yaşında” temasıyla 3-6 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.
Detaylar...
Nükleerden uzak durmamız için 8 neden
Akkuyu NGS (nükleer güç santrali) ekosisteme vereceği zararın yanında, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Rusya Federasyonu Hükümeti arasında imzalanan anlaşma, Türkiye’nin aleyhine.
Detaylar...
Mali işler yetkilileri TEMA Vakfı'nda buluştu
15 saygın STK'nın bir araya gelerek oluşturduğu STK-Mali İşler İş Birliği Platformu ilk toplantısını 11 farklı STK temsilcisinin katılımıyla TEMA Vakfı Genel Merkezi'nde gerçekleştirdi.
Detaylar...
TEMA Yerel Yönetimler Programı Gaziantep’te gerçekleştirildi
“TEMA Yerel Yönetimler Programı” TEMA Vakfı ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 30 Ocak Pazartesi günü Gaziantep Ekolojik Binası’nda gerçekleştirildi.
Detaylar...
<<< Önceki   1  2  3 Sonraki >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93