Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
İşbirliklerimiz
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
<<< Önceki   1  2  3 Sonraki >>>
Çevresel Katılımcılık Hibe Programına Başvurular Açıldı - 15 Nisan 2014
TEMA Vakfı olarak ortağı olduğumuz ENV.net projesi kapsamında gerçekleşecek “Yerel Sorunlara, Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı”na başvurular açıldı.
Detaylar...
Adım Adımla TEMA İçin Runtalya’da Koşmaya Var mısınız? - 24 Ocak 2014
Türkiye’nin ilk ve tek yardımseverlik koşu grubu Adım Adım, 2 Mart 2014 tarihinde Antalya’da düzenlenecek Runtalya maratonunda iyilik peşinde koşmaya devam edecek.
Detaylar...
ADIM ADIM Koşucuları Toprak Dede İle Buluştu - 7 Şubat 2014
İyilik Peşinde koşan ADIM ADIM koşucuları, Şubat ayının ilk gününde Belgrad Ormanı'nda TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Toprak Dede Hayrettin Karaca ile buluştu. ADIM ADIM koşucuları ile koyu sohbete dalan Toprak Dede, bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.
Detaylar...
Sezen Aksu, 5.000 Fidanı Toprakla Buluşturuyor - 6 Ocak 2013
Değerli sanatçı Sezen Aksu’nun 2013 yılı boyunca Türkiye’nin dört bir yanında verdiği konserler kapsamında elde edilen gelirlerin bir bölümü TEMA Vakfı’nın Hatıra Ormanlarına aktarılıyor.
Detaylar...
Üç Gazete Getir Hürriyet Senin! - 7 Ekim 2013
Milyonlarca ton kâğıt tüketilen Türkiye'deki gazetelerin geri dönüşüm dönemi başlıyor. Hürriyet gazetesinin Ekim ayı süresince TEMA Vakfı ile gerçekleştirdiği kampanyada okuduğu herhangi üç gazeteyi getiren, bayilerden o günkü 1 adet Hürriyet gazetesini hediye olarak alabilecek.
Detaylar...
Dünyayı Kurtaran Adım Projemize Bağış Toplamak İçin Koşarak Destek Olmaya Var mısınız? - 15.08.2013
Türkiye’nin ilk ve tek yardımseverlik koşu grubu Adım Adım (“AA”) sadece koşmayı değil, koşarken başkalarına yardım da etmeyi ilke edinmiş gönüllülerin, profesyonel olarak çeşitli şirket ve kurumlarda çalışan amatör sporcuların bir araya geldiği sivil toplum oluşumudur. TEMA Vakfı, 2013 yılı itibariyle Adım Adım oluşumunun desteklediği sivil toplum kuruluşları ağına dahil olmuştur.
Detaylar...
Fıstığımız Bol Olsun Projesi'nde Bir Hasat Şenliği Daha Yaklaşıyor - 12.08.2013
Sürdürülebilir bir yönetimle Antepfıstığı üretiminde verimliliğin artırılması, biyolojik çeşitliliğin korunması amacıyla 2010 yılında “Antepfıstığında Verim ve Kalitenin Artırılması Projesi” hazırlanmış ve 2011 yılında uygulamalara başlanılmıştır
Detaylar...
Bana Bir Şeyhler Oluyor
Coface Drama Topluluğu tarafından TEMA Vakfı’nı desteklemek amacıyla oynadığı “Bana Bir Şeyhler Oluyor” isimli oyun Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde sergilendi. Oyunu Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Başkan Vekili Beysun Doğan da izledi.
Detaylar...
DAMAK ve TEMA Vakfı “Fıstığımız Bol Olsun” Projesi ile Antepfıstığının Kalitesi ve Verimliliği Artıyor
Nestlé DAMAK ve TEMA Vakfı işbirliğiyle antepfıstığı üretiminde kalite ve verimliliği artırmak ve sürdürülebilir üretimle bölgenin refahına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Fıstığımız Bol Olsun” projesine ilişkin son gelişmeler Gaziantep’teki uygulama bahçelerine gerçekleştirilen ziyaretlerle yerinde tespit edildi.
Detaylar...
İklim Ağı Kuruldu
STK’lar İnsan Kaynaklı İklim Değişikliğine Karşı Birlikte Mücadele Edecek
Detaylar...
<<< Önceki   1  2  3 Sonraki >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93