Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Bizden Haberler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
  1  2  3 Sonraki >>>
Fidan Bağışı Birim Bedelleri
TEMA Vakfı olarak yürüttüğümüz ağaçlandırma çalışmaları kapsamında; fidan bağışı birim bedelinin, Vakfın üstlendiği operasyon maliyetleri göz önünde bulundurularak güncellenmesi gereği duyulmuştur.
Detaylar...
Küresel Salgın Sırasında Türkiye’de Çevre Gündemi
Tüm dünyada ve ülkemizde etkisini hissettiren COVID-19 salgınıyla mücadeleye hız kesilmeden devam ediliyor. Salgınla mücadele kapsamında ülkemizde alınan sosyal izolasyon tedbirleri ve evde kal çağrılarıyla, salgını kontrol altında tutmak ve çok daha büyük kayıpların önüne geçmek için çalışılıyor.
Detaylar...
ENV.net Projesi Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı-IV Kazananları Belli Oldu
TEMA Vakfı’nın ortağı olduğu “ENV.net Batı Balkanlar ve Türkiye için AB’nin Politika Gündeminde Çevre Portföyünü Etkinleştirme” Projesi çerçevesinde oluşturulan ve Avrupa Birliği’nin desteklediği “Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı-IV” kazananları belli oldu.
Detaylar...
Kamuoyuna Duyuru
Kurucu Onursal Başkanımız ve Toprak Dedemiz Sayın Hayrettin Karaca'yı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz.
Detaylar...
TEMA-K 20 yaşında
EMA-K gönüllüleri, 14 Ocak Salı günü CVK Otel’de düzenlenen etkinlikle 20’inci yıllarını kutladı.
Detaylar...
KANAL İSTANBUL PROJESİ'NE GÖRÜŞ VE İTİRAZLARINIZI İLETMEK İÇİN NE YAPABİLİRSİNİZ?
Kanal İstanbul Projesi’nin son şekli verilen Çevresel Etki Değerlendirme Raporu halkın görüş ve önerilerine açılmıştır.
Detaylar...
Eğitim Bağışı ve Fidan Bağışı Birim Bedelleri
TEMA Vakfı olarak yürüttüğümüz ağaçlandırma ve doğa eğitimi çalışmaları kapsamında; eğitim bağışı birim bedelinin ve fidan bağışı birim bedelinin, Vakfın üstlendiği operasyon maliyetleri göz önünde bulundurularak güncellenmesi gereği duyulmuştur.
Detaylar...
Katılımcı Nehir Havza Yönetim Projesi
European Environmental Bureau (EEB) (Avrupa Çevre Bürosu) ve Friends of the Earth Croatia (FoE) Dünyanın Dostları Hırvatistan ile Katılımcı Nehir Havza Yönetim Projesi’ni hayata geçiriyoruz.
Detaylar...
Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı-IV başvuruları açıldı
TEMA Vakfı olarak ortağı olduğumuz ENV.net-III proje dönemi kapsamında gerçekleşecek “Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Çevresel Katılımcılık” Hibe Programı-IV başvuruları açıldı.
Detaylar...
Her SMS bir çocuğun doğa eğitimine destek olacak
Sezen Aksu'nun destekleriyle gerçekleştirilecek Umut Yeşerten Şarkılar özel yayınında 'doğaya' ve 'çocuklara' ilişkin mesajlar verilerek, 60 bin çocuğun daha TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerinden faydalanması için bağış çağrısı yapılacak. TEMA Vakfı’nın 3464 SMS hattına gelecek bağışlarla doğa eğitimleri için kaynak sağlanması hedefleniyor.
Detaylar...
  1  2  3 Sonraki >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93