Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Bizden Haberler
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
  1  2  3  4 Sonraki >>>
Her SMS bir çocuğun doğa eğitimine destek olacak
Sezen Aksu'nun destekleriyle gerçekleştirilecek Umut Yeşerten Şarkılar özel yayınında 'doğaya' ve 'çocuklara' ilişkin mesajlar verilerek, 60 bin çocuğun daha TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerinden faydalanması için bağış çağrısı yapılacak. TEMA Vakfı’nın 3464 SMS hattına gelecek bağışlarla doğa eğitimleri için kaynak sağlanması hedefleniyor.
Detaylar...
Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı-III Kazananları Belli Oldu
ENV.net Projesi Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı-III Kazananları Belli Oldu
Detaylar...
Biz Evde Yokuz İstanbul Maratonu’nda TEMA Vakfı için Koşma Deneyimini Anlattı
Dünyayı gezen ve tüm deneyimlerini de insanlarla paylaşan Biz Evde Yokuz da bu sene Ağaç Kardeşliği elçimiz olarak maratondaki yerini aldı.
Detaylar...
Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı-III başvuruları açıldı
TEMA Vakfı olarak ortağı olduğumuz ENV.net-III proje dönemi kapsamında gerçekleşecek “Yerel Sorunlara Yerel Çözümler: Çevresel Katılımcılık” Hibe Programı-III başvuruları açıldı.
Detaylar...
TEMA Vakfı-EEB yuvarlak masa toplantısı yapıldı
TEMA Vakfı'nın da üyesi olduğu EEB'nin (Avrupa Çevre Bürosu) ve çevre STK'ların katılımıyla bir yuvarlak masa toplantısı gerçekleşti
Detaylar...
Danıştay'dan Kazdağlarını koruyan karar
Danıştay, Çanakkale Kirazlı Köyü'nde faaliyete geçirilmek istenen altın madeni aleyhinde bir karar verdi.
Detaylar...
Doğaya katkılarından dolayı Vakıfbank'a teşekkür ettik
Düzenli bağışçımız olarak ormanlar oluşturan ve 2017 yılında 50.000 fidan bağışında bulunarak Çanakkale Gürece’de bir hatıra ormanı daha yeşerten Vakıfbank'a doğaya sunduğu katkılar için teşekkür ettik.
Detaylar...
TEMA Çevre Politikaları ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'ne ekip arkadaşları arıyoruz!
Çevre Politikaları ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde çevre ve iklim konuları alanında özellikle kömür karşıtı savunuculuk çalışmalarına destek vermek üzere ekip arkadaşı arıyoruz.
Detaylar...
İklim toprağı, toprak da iklimi değiştirir
UNFCCC COP23 sırasında, önceki senelere oranla, kardeş sözleşmesi UNCCD’nin ve toprak ile gıda güvenliği konularının daha fazla gündeme geldiğini gördük.
Detaylar...
Toprağın Kadınları'nın seçici kurulundayız
TEMA Vakfı, Yves Rocher Vakfı tarafından çevre koruma konusunda mücadele yürüten kadınları desteklemek için gerçekleştirilen Toprağın Kadınları yarışmasının seçici kurulunda yer alacak.
Detaylar...
  1  2  3  4 Sonraki >>>
Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93