Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
TEMA-K 20 yaşında
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Basın Bülteni                                                                                                15 Ocak 2020

 

TEMA-K 20 yaşında

TEMA-K gönüllüleri, 14 Ocak Salı günü CVK Otel’de düzenlenen etkinlikle 20’inci yıllarını kutladı. TEMA Vakfı yararına 20 yıldır çalışan TEMA-K gönüllülerinin düzenlediği bu önemli geceye sanatçı Linet şarkılarıyla anlam katarken, gecenin sunuculuğunu ise Özlem Yıldız üstlendi. Yemekten elde edilen gelir ile TEMA Vakfı'nın doğa eğitim programları ve ağaçlandırma faaliyetlerine destek verildi.

Cemiyet hayatının önde gelen kadınlarından oluşan ve TEMA Vakfı’na kaynak geliştiren gönüllü grubu TEMA-K, 14 Ocak Salı günü CVK Otel’de düzenlenen bir etkinlikle 20’inci yılını kutladı. Linet’in şarkılarıyla Özlem Yıldız’ın ise sunumu ile anlam kattığı gecede toplanan gelir ile TEMA Vakfı’nın doğa eğitimleri ve ağaçlandırma faaliyetlerine destek sağlandı.

TEMA-K Gönüllüleri adına konuşan Esra Öztürk, “1999 yılından beri düzenlediğimiz etkinlikler sayesinde yaratılan kaynakla on binlerce çocuğun TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerinden faydalanmış olmasının gururunu yaşıyoruz. 20 yıldır TEMA-K olarak yaptığımız çalışmaları daha da büyüterek 2020 yılında da sürdüreceğimizin müjdesini bu vesileyle vermek isterim,” dedi.  

Geceye katılan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise “Daha yaşanabilir bir dünya umudumuza destek olan her çalışma bizler için çok anlamlı ve değerli. Bu kapsamda doğaya gösterdikleri hassasiyet ve sağladıkları katkılar için TEMA-K gönüllülerine ve bu anlamlı organizasyona katılarak destek veren tüm konuklara teşekkür ederim,” dedi.

Gecede, TEMA Vakfı’na katkılarından dolayı Aslı Pehlivanlar, Aslıhan Şentürk, Deniz Uzunoğulları, Esra Öztürk, Esra Topçuol, Elvan Demir, Figen Babaoğlu, Figen Kıral, Fügen Baş, Füsun Korkusuz, Meral Ketenci, Nuray Ekşi, Suat Ekiz, Sedef Mercan, Şeyda Toprak, Semra Evyap ve Vahide Gigin’e 20. Yıl plaketi verildi.

 

Umut Yeşertiyoruz!                                                                                     TEMA Vakfı

Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93