Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
ANASAYFA SSS ÇEVRE KÜTÜPHANESİ BASIN ODASI BASIN ODASI KVKK İLETİŞİM Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen Sayfası için Tıklayınız >>> ENGLISH
Anasayfa Duyurular
Basın Açıklamaları
Bizden Haberler
İşbirliklerimiz
Takvim
Lütfen TEMA Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Facebook Sayfası için Tıklayınız >>> Lütfen TEMA Youtube Sayfası için Tıklayınız >>>
Bahar Noktası’nın perdesi TEMA Vakfı yararına açılıyor
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Bahar Noktası’nın perdesi TEMA Vakfı yararına açılıyor

İş Oyuncuları tarafından izleyiciyle buluşturulan Bahar Noktası adlı tiyatro oyununun gösteriminden sağlanacak gelir TEMA Vakfı’na bağışlanacak.

TEMA Vakfı, yararına sahnelenen “Bahar Noktası” adlı oyun ile başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma çalışmalarına kaynak sağlayacak. William Shakespeare’in Bir Yaz Gecesi Rüyası adlı komedisinin uyarlaması olan Bahar Noktası, Can Yücel’in kendine özgü diliyle yeniden kaleme alarak tiyatromuza kazandırdığı dinamik ve coşkulu bir oyun.

21 Şubat’ta İş Sanat Konser Salonu’nda

Shakespeare’in Bir Yaz Gecesi Rüyası adlı komedisinden şair Can Yücel’in oyunbaz bir dil ile yeniden kaleme aldığı oyunu, Türkiye İş Bankası ve iştirak çalışanları ile profesyonel oyuncuların bir araya gelerek oluşturduğu İş Oyuncuları Tiyatro Topluluğu sahneliyor. Oyun, Abdullah Cabaluz’un yönetmenliğinde 21 Şubat 2016 Pazar günü saat 20.00’de bir kez daha İş Sanat Konser Salonu’nda izleyici ile buluşacak. 

Detaylı bilgi için: http://bit.ly/baharnoktasi

Lütfen Uluslarası İşbirlikleri için Tıklayınız >>>

Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7 
34371 Şişli | İstanbul

Tel: 0 (212) 291 90 90 | Fax: 0 (212) 284 95 93